wypadki
Nasi klienci to osoby z problemami związanymi z wypadkami drogowymi, uszkodzeniami ciała, upadkami, bójkami.

Co powinienem zrobić po wypadku samochodowym:

Zatrzymaj się i natychmiast zadzwoń po policję ! Prawo wymaga od uczestników wypadku natychmiastowego zatrzymania się. Samochód nie powinien być przesuwany, chyba że powoduje zagrożenie. Jeżeli ktokolwiek jest ranny, należy zadzwonić po ambulans (wykręcając numer 911 wezwiesz jednocześnie ambulans i policję).

Wymień informacje z drugim uczestnikiem wypadku ! Każdy kierowca jest zobowiązany do przedstawienia imienia i nazwiska, adresu i nazwy firmy ubezpieczeniowej z numerem identyfikacyjnym. Kiedy policja przyjedzie poproś policjanta o imie i nazwisko, numer odznaki i okreg, w którym pracuje. Ty lub Twój adwokat możecie otrzymać kopię raportu policyjnego następnego dnia.

Nie kłóć się ! Poza wymianą informacji z drugim uczestnikiem wypadku nie bierz udziału w żadnych dyskusjach. Podczas tak emocjonującego zdarzenia możesz powiedzieć coś niewłaściwego i druga strona może użyć tego w przyszłości przeciw Tobie.

Poddaj się badaniu medycznemu ! Pojedź do szpitala lub udaj się do swojego lekarza. Powiedz lekarzowi co się dokładnie wydarzyło. Możesz mieć poważne wewnętrzne uszkodzenia ciała, które od razu po wypadku nie są widoczne.

Zadzwoń do swojej firmy ubezpieczeniowej ! Jeżeli nie zrobisz tego zaraz po wypadku, firma ubezpieczeniowa może odrzucić Twoje przyszłe roszczenia do odszkodowania.